11
בואו נדבר על תאורה באמבטיה
אוגוסט 2, 2015
עבודה עם אדריכל
התנהלות מול אדריכל
אוגוסט 9, 2015

פיקוח בניה בדרום

34483850-smiling-engineer-with-rolls-of-paper-in-hand-making-ok-sign

אותם האנשים שעברו וחוו תהליך בנייה של ביתם החדש לו כל כך חיכו, ככל הנראה מכירים את הצורך במפקח בניה. אז מה למעשה החשיבות של מפקח בניה? בעת הזמן בו הנכם מעוניינים לבנות את ביתכם החדש, התהליך כרוך בהעסקת עובדים, הזמנת חומרי בנייה, עבודה עם גורמים חיצוניים רבים, אישורים שונים ובירוקרטיות שונות שיש לעבור על מנת לקבל את האישורים לבנייה.

כעת נציג את תפקידו של מפקח הבניה. מפקחי בניה הם בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום הבניה ולכן הם גם מכירים את מירב האישורים השונים, הספקים וכל הגורמים החיצוניים מהם כדאי להזמין. תהליך פיקוח הבנייה כולל פיקוח על מספר רב של עובדים ותפקידו לדאוג שהתהליך יתבצע במלוא המקצועיות ובזמן המהיר ביותר.

בונים בדרום? כך תבחרו את מפקח הבניה המקצועי והטוב ביותרlogo

ראשית, משפט עתיק וחכם קובע כי "אין חכם כבעל ניסיון". במיוחד בתחום כמו הבניה יש צורך להכיר מספר רב של גורמים וספקים על מנת לקבל את ההנחות ולהציג את האישורים השונים לגורמים הרלוונטיים לתהליך. לכן, לפני הכל עליכם לבחון את הניסיון שיש למפקח הבניה. מומלץ שלמפקח הבניה יהיה ניסיון של עשרות שנים בניהול הפרויקטים השונים של הבניה במגוון רב של מבנים.

גורם נוסף שיכל לסייע לכם לבחור את מפקח הבניה, הוא למעשה "תיק העבודות" שמתבטא בתחום זה כ"תיק המלצות" של מפקח הבניה. מומלץ לפנות למספר גורמים על מנת לוודא שאכן עבודתו של מפקח הבנייה הייתה מקצועיות בתהליך הבנייה שלהם.

מפקח הבנייה הוא למעשה הצינור שמעביר את המידע ואת העדכונים משטח הבנייה לאנשים שבונים את ביתם, על מנת שיוכלו להתעסק במהלך היום יום בעבודתם ובשגרת חייהם. תפקידו לתת דיווחים באופן שוטף על התהליך, לוודא עמידה בזמנים ולמלא את הבקשות השונות של בעל הממון – לכן, מומלץ לבחור גם באדם אמין, אדיב ונחמד.

רוצים טיפים נוספים לפיקוח בנייה?

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולקרוא מגוון מאמרים וטיפים שונים שיסייעו לכם לבחור את מפקח הבנייה הטוב ביותר עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>