כמה מילים על החברה

חברת MSS מתמחה בניהול ופיקוח עבודות בנייה פרטית וציבורית תוך מתן ליווי צמוד של הלקוח משלב התכנון ועד קבלת המפתח. החברה מנוהלת על ידי ליאור שמיר, מהנדס בניין בעל 20 שנות מוניטין וותק בתחום. במשך 12 שנה צבר ליאור ניסיון בחברת “ברן הקמת פרויקטים” ולאחר מכן כעצמאי וספק שירותים מקצועיים ללקוחות. במידה ויש לכם צורך בפיקוח בניה בדרום, חברת MSS היא הפתרון המושלם עבורכם!

היכולת להשפיע

החזון של החברה הוא לעזור לכמה שיותר אנשים להפוך את החלום שנקרא “בית” למשהו אפשרי. אנו יודעים כי בעזרת תכנון קפדני, ליווי ופיקוח צמודים וקבלת החלטות שקולות ניתן לחסוך באופן ניכר במשאבים ועדיין לקבל רמת איכות גבוהה ביותר.

במילים אחרות, החיסכון שלך זו ההצלחה שלנו! על מנת שנוכל להצליח כעסק אנו חייבים להעניק ללקוחות שלנו ערך אמתי בסוף כל תהליך בנייה תוך מינוף הכלים המקצועיים והידע המקצועי עבור הלקוח.

  • 20% חסכון
  • עלויות בניה של מבנה
ההתחייבות שלנו!

אנו מתחייבים לפעול בצורה השקופה וההגונה ביותר מול כל לקוח תוך שמירה על אינטרס הלקוח. נבצע עבורך את התכנון היעיל ביותר, נפקח בצורה קפדנית ומקצועית לאורך כל תהליך הבניה ונעשה הכול כדי לספק לך רמת גימור גבוהה ביותר תוך צמצום עלויות בצורה מרבית.

שתפו אותנו אודות הפרויקט שאתם מתכננים על מנת שנבין את הצורך שלכם טוב יותר

נמנף את הידע המקצועי שלנו על מנת לתכנן בצורה יעילה את תהליך הבניה

בעזרת ייעוץ, ליווי ופיקוח נכונים הלקוחות שלנו נהנים מרמת מוצר גבוהה ביותר