המלצות

תהליך שהיה יכול להיות מסובך, מורכב ומתיש, הפך לפשוט, רגוע, משמח ומלהיב! ליאור, יוסף ועידן מלווים אותנו מתחילת הבנייה (שכעת בעיצומה) ומספקים לנו רוגע, שלווה וביטחון, שלרוב כל כך חסרים בבניית בית – פרוייקט חיים חד פעמי. אנחנו מרגישים בכל שלב שאנו בידיים טובות, אכפתיות ומקצועיות ביותר, מקבלים מענה לכל שאלה ורואים את הבנייה מתקדמת באופן זריז ואיכותי בזכות הניהול והפיקוח של הצוות הנהדר הזה. תודה לכם על תקופה של ציפייה מרגשת מלווה בשלווה ונחת. מצפים בקוצר רוח לכניסה לבית!
ליאור וגיא קרופרו
להבים
ליאור, יוסף ועידן היקרים! תודה רבה על ניהול הפרויקט המורכב של בניית בית החלומות שלנו! אתם מקצוענים, מסורים, ויסודיים ביותר. אנשי הקשר שלנו אל מול כל הקבלנים ובעלי התפקידים השונים איתם אנו עובדים. עושים הכל בצורה נעימה ודואגים לכל הפרטים הקטנים. אם משהו לא ברור אתם נותנים הסבר מקצועי ומעמיק בסובלנות תוך כדי תיעוד על מנת שלא נשכח. אתם מכינים אותנו כל הזמן לשלב הבא בבנייה, נותנים לנו שיעורי בית ומקדמים בצורה מנוהלת את הבנייה – והתוצאות מרשימות! כשיש תקלות / בעיות – מטפלים עצמאית ולוקחים אחריות בעת הצורך. אנחנו מאד שמחים שאתם חלק ממסע הבניה של הבית שלנו – ממליצים בחום על השירות המסור שלכם!
רחלי ודורון מונהייט
בימים אלה סיימנו לבנות את בית חלומותינו בכרמית. חברת mss בראשות ליאור שמיר ואנשי הצוות החרוצים והמסורים יוסף חגורה ועידן יהודה פיקחה על בניית ביתנו ודאגה לכך שנוכל להיכנס אליו בזמן שיא של 8 חודשי בנייה ומסרה לידינו בית גמור, שלם ויפה. מתיישבים מכרמית
מתיישבים מכרמית
כשיו אחרי שברכנו את הבית אפשר להודות ל ליאור שמיר והצוות המוכשר שלו יוסף ועידן שפיקחו על בניית הבית במקצועיות רבה, על ההשקעה, המחשבה, שיחות העידוד וההקפדה היתרה על כל פרט ופרט בתהליך הבנייה. בטוח שבלעדיכם זה היה יוצא אחרת!!!!
יריב פז
ברצוני לספר על חוויה שלנו בעבודה מול צוות MSS ניהול פרויקטים .מהרגע הראשון שנוצר הקשר ביננו הרגשנו שמדובר בצוות אנשים סופר מקצועיים, עניינים ועם גישה חיובית. כל הפרויקט נעשה בשיקוף עם פנים ללקוח. כל בקשה ואפילו “גחמה” שלנו נענתה מיידי. קיבלנו הסבר על כל דבר ופעולה. גם בהשוואות מחירים שעשינו מול ספקים אחרים ראינו את הערך המוסף והחיסכון הכספי שנבע מניהול הפרויקט. ממליצים בחום!!!
מרינה ואלכס זיסלין
להבים
רציתי להמליץ על ליאור כמנהל פרויקט. הוא נותן מענה משלב אנשי המקצוע הנכונים והמחירים הנכונים. לשלב האישורים. מריץ דברים ונותן ראש שקט. מדובר על צוות מקצועי שרואה בעיות בשלב התכנון . בשלב הביצוע הצוות קבוע בשטח. יוצר חווית בניה שקטה. מקבלים בית איכותי ומדויק. עם הצוות אפשר לישון בשקט.
רונית ושאול אברהם
להבים
לפני כ-31 שנה הגענו למיתר, בנינו בית צנוע בהתאם ליכולתנו, בפיקוח די גרוע, שוב בהתאם ליכולתנו הכלכלית. עם השנים הגדלנו את הבית הוספנו קומה הוספנו יחידת דיור לילדים עם הרבה עבודה עצמית ובסך הכל היה בית טוב שבו גידלנו את ילדינו עד שפרחו מהקן. כשהגענו למסקנה שהבית גדול עלינו החלטנו לבנות בית חדש, מתאים יותר לצרכינו, שיהיה בו סטודיו, שיהיה בן קומה אחת על מגרש שטוח, ללא מדרגות. את הבית תכננו בעזרת הנדסאית אדריכלות, כשאנו שותפים מלאים לעיצוב ולצביון. כשהגיע הזמן להתחיל בבניה התלבטנו אם לקחת מפקח או לבנות לבד. לליאור הגענו במקרה, בהמלצת מפקח אחר. אחרי הפגישה הראשונה, אהבנו את הקונספט והתחברנו לחבורה המצויינת שכוללת גם את יוסף ועידן אנשי השטח. המלצה ראשונה: להכניס את ליאור לעניינים כבר בשלב התכנון. עוד מישהו שיבחן את התכנון בעין מקצועית. בזכות החיבור לחברה ירד מאיתנו עול כבד, חתמנו הסכמים עם בעלי מקצוע שהומלצו על ידם, והבית נבנה בלוז המתוכנן, במחיר המתוכנן, ובאיכות גבוהה, ואנחנו כבר לקראת סיום, כשמבקרים מחמיאים על התכנון והביצוע האיכותי.
מינצברג מיכל ויואב.
מיתר.
שלום וברכה, אשמח להמליץ על מפקח הבניה שלנו, ליאור שמיר. לאחר שקנינו את השטח שלנו, נפגשנו עם ליאור, אחרי שקיבלנו המלצות עליו. בפגישה הראשונה שלנו עם ליאור, התרשמנו מהרצינות, המחוייבות והמקצועיות שלו ללקוחות, להגשים את החלום של בניית בית. במיוחד התרשמנו מההתרגשות שלו שסחפה גם אותנו, בניית בית ביישוב חדש ומיוחד. כעת, כשאנחנו לאחר סיום בניית השלד, אני יכולה לומר במלוא הכוונה, שליאור מקיים את מה שמבטיח. הרצינות והמחוייבות שלו ושל כל הצוות, הביאה אותנו לכך שבקצב מהיר ביותר, אנחנו לאחר סיום השלד ומתחילים בבנייה את השלבים הבאים. ליאור פיקח על הבניה מהשלב ההתחלתי, עזר לנו למצוא אנשי מקצוע טובים, ובמחירים טובים, ידע לחבר בין כל הספקים השונים, אלינו, ולגרום לכך שהעבודה תתקדם בקצב מהיר ובאיכות מצויינת, והכל נעשה בצורה נעימה, אכפתית, אחראית ומקצועית. אנו יודעים ומרגישים שבחרנו נכון וממליצים כך לכולם.
ולדמן בת חן ומאור
סינגפור
את ליאור פגשנו בסוף תהליך תכנוני ארוך ומייגע של כשלוש שנים….. לאחר קבלת ההיתרים לבניה. מהרגע שנפגשנו נוצר חיבור נהדר, ליאור קלט את הראש שלנו ואת נקודות התורפה של הפרוייקט ומיד נכנס לעניינים. כבר ביום שבו הצטרפו ליאור וכל צוות MSS ראינו ניצוצות באוויר- תיאומים מפה ועד להודעה חדשה, הצעות מחיר, תיקונים אדריכליים וקונסטרוקטיביים (אנשי פיקוח חיייבים להיות אנשי מקצוע בתחום!!) ועוד המון ערכים מוספים שנובעים מהניסיון העשיר מהשטח בשילוב הידע מהמשרד. לא אחת, הצילו יוסף, עידן וליאור את הפרוייקט- מקיר שתוכנן באופן שגוי, תקרה או יסודות ועד לפרטים עיצוביים פעוטים שלנו, בעלי הבית, הם חשובים. יתרון חשוב נוסף הוא משפחת MSS המורחבת שנכנסים אליה. לחברה יש המון פרוייקטים באזור מה שנותן כח קנייה חזק שמאפשר לקבל מחירים מעולים מבעלי מקצוע אלופים שעומדים בלוחות זמנים בלי שום עיכובים, ויכוחים או כאבי לב. בנוסף גם תמיד אפשר ללכת לראות פרוייקטים אחרים, לשאוב רעיונות וטיפים ולהתרשם מהעבודה המדהימה. למרות שהשמועה אומרת שיש לצוות עוד כמה פרוייקטים שהם עובדים עליהם, באופן שנפלא ממנו, ישנה תחושה כאילו הצוות בונה רק את הבית שלנו. ליאור, יוסף ועידן תמיד זמינים לכל שאלה, התייעצות ובקשה, תמיד בנחת רוח ובפירוט מלא. אין יום שאין לפחות כמה ביקורים של צוות הפיקוח ולא עוברת שעה שלא מקבלים עדכונים ותיאומים לגבי מה שקורה בשטח. זהו פרוייקט חיינו, הן מבחינת ההשקעה הכלכלית והן הרגשית וזה גם פרוייקט מאוד מאוד מאוד מורכב – הליווי שאנחנו מקבלים נותן לנו לעבור את התהליך הכה מורכב וגדול בנחת, בביטחון ובחיוך בלי להיכנס להרפתקאות לא ידועות, בלי לקחת חופשים וברמת הבנייה הכי גבוה שיש בארץ. הדבר היחיד שאנחנו מצטערים עליו- שלא פגשנו את ליאור בתחילת התהליך….
רבקה וגל ארליך
ליאור שמיר: את ליאור פגשנו עוד בשלב התוכניות . תחילה היינו בספק עד כמה הפונקציה הזו קריטית אבל ידענו שאין לנו זמן לבלות בשטח וממנו התרשמנו הכי הרבה אחרי שנפגשנו עם מספר חברות ומפקחים . מהר מאוד גילינו שזה היה הצעד החשוב ביותר שלקחנו בבניה . צעד שהביא את הפרויקט לרמת גימור מצויינת נתן לנו שקט נפשי אמיתי.צעד שבלעדיו לא בטוח שהיינו שורדים את התהליך בשפיות. מעבר לעובדה שליאור והצוות מנעו עשרות תקלות קריטיות ועלו עליהם בזמן אמת הם גם חסכו לנו לא מעט כסף בעצות מקצועיות נטולות אינטרסים. פשוט נהנתי מהליך הבניה עם כל הלחצים הכרוכים בו ישנתי מצויין בלילה רק בגלל הידיעה שיש לי דמות מקצועית שתמיד שומרת עליי ועל הבית .ליאור הוא הרבה מעבר למפקח . הוא והצוות הפכו למשפחה של ממש . אז בהזדמנות הזאת ליאור – תמשיך לעשות את מה שאתה עושה כי אתה מצויין בתחומך ואתה אדם נדיר . מאחלת לך שנים רבות של עשיה ברוכה והרבה משפחות שיעברו תחת ידיך . היה לנו באמת הזכות להיות תחת חסותך בתקופה הכל כל חשובה הזאת . רוצה לגלות לך סוד קטן – כל פעם שהיינו חוזרים מביקור בשטח בדרך חזרה המשפט הקבוע היה “איזה מזל שלקחנו את ליאור “. אז באמת מרגישה ברת מזל שיצא לי בית מושלם ושתמיד הקשבת לי גם שידעתי לשגע את כולם מסביבי . תודה .
ליאת הרוש
כשאנשים מהדרום רק מתחילים לספר לי שהם הולכים לבנות, השאלה הראשונה שאני שואלת אותם זה: ” יש לכם מנהל פרוייקט”? הם ממשיכים בשאלות על קבלנים ואנשי מקצוע ואני עוצרת אותם ואומרת..” עזבו , זה לא העניין, מה שחשוב זה מי מנהל את הסיפור הזה..” כל מי שעבר את זה יודע שלבנות בית זה סיפור מורכב, שמביא איתו התמודדויות לא פשוטות. אתה נכנס לתחום שאתה לרב לא מבין בו ומצד שני הוא מאוד חשוב ומהותי לך. הבית שלנו, הוא בית לא סטנדרטי, מאוד מורכב עם המון “שגעונות”, דברים חריגים שקבלנים לא עושים באוטומט. ליאור שמיר וצוות המפקחים שלו, יוסף ועידן, לקחו את הפרוייקט שלנו בשתי ידיים עד לרזולוציות הכי הכי קטנות, הרבה מעבר למה שמנהל פרוייקט אמור לעשות. היחס שקיבלנו לאורך כל הדרך היה יחס כאילו מדובר בבית הפרטי שלהם!!! ניהלו בשבילינו משא ומתן, התעקשו בשבילנו, היו שם ברגעי הבכי, הלחץ וגם ברגעי השמחה, ההתלהבות וההתרגשות. התייחסו לכסף שלנו בכבוד וניסו תמיד למצוא את הכי איכותי במחיר שמתאים לתקציב שלנו. לא מעט פעמים הם היו שם בשביל לאזן אותנו ולהחזיר אותנו לפרופורציות. שלא נמצא את עצמינו בסוף הפרוייקט עם בור כלכלי (דבר שקורה לכל כך הרבה אנשים בבניה). לסיכומו של עניין: כשאתה צועד בפרוייקט הזה עם ליאור שמיר יש לך אבא ואמא בכל מובן שיש! אני יכלה לומר עכשיו, שאני בסוף הדרך, שאני בתחושה שהאבא והאמא האלו ימשיכו ללוות אותי תמיד, מתי שאצטרך. הם לא התייחסו לפרוייקט הזה כאל פרוייקט. הם התייחסו לזה באופן הכי אישי שיש ולכן הם גם יהיו שם בשבילך הרבה שנים אחר-כך.
רוני ונועם יעיש
משפחה צעירה, הצעד הראשון שלנו לבנייה נכונה ומוצלחת התחיל כשפנינו אל ליאור. כבר בפגישה הראשונה איתו, התפוגגו כל החששות והלחץ ירד…החיבור היה מצויין- חשוב מאוד! ברמה האישית ליאור התגלה כפרטנר נפלא לתחילת הדרך. ליאור בעל ידע מקצועי עצום בעל נחישות ומוטיבציה בשמיים כאילו את הפרויקט היחיד 🙂 הליווי מלא בכל צעד, שאלה, התלבטות או סתם…הניהול מעולה מול אנשי המקצוע, מכיר ומבין עניין בכל התחומים, ממליץ מתקן ומשפר כל הזמן עם האמצבע על הדופק. הדברים הכי חשובים: 1. אין דאגות. הפרויקט מפוקח ומנוהל ברמה הגבוהה ביותר עדכונים חמים מהשטח, התייעצות וכל הזמן תוך כדי התייעלות. 2. חיסכון חיסכון חיסכון!! עשינו את אחת הבחירות הטובות אין ספק. רחלי וולף
רחלי וולף
פשוט בניה בראש שקט! ליאור מקצוען אמיתי עם ראייה רחבה וכוללנית שיורד גם לכל פרט ופרט. גם יוסף מפקח מאוד מקצועי ונחמד!, שולטים בכל החומר, תמיד זמינים לדיונים ומחשבות ובעיקר כאמור, נותנים לנו ראש שקט ובית מדהים! יעל
יעל לנצקרון
מדובר עלך מהנדס ומנהל פרויקט מקצוען. אני ממליץ בחום רב על השירות שלו. ליאור הינו מהנדס ומנהל פרויקט עם ידע רב, תומך, יוזם, מפקח, מבצע, מלווה משלב התכנון ועד הגמר. באופן אישי התייעצתי אתו על כל פרט מקונסטרוקציה ועד חשמל. השירות אינו זול אבל שווה כל שקל ואף מחזיר את עצמו. ליאור חסך לי עשרות אלפי שקלים בתהליך הבנייה. כשליאור מנהל את הפרויקט ניתן לישון בשקט ולדעת שיצא בית מושלם. ממליץ בחום לסגור עוד בשלב התכנון. אמיר
אמיר מודן
מעטפת מושלמת של ליווי, ייעוץ ופיקוח על בניית ביתנו במיתר, אין ספק שהבחירה בליאור מביאה איתה מקצועיות ומקצוענות בליווי אתיקה, נאמנות ומסירות מרשימים!
ניסים
מיתר
ליאור שמיר הוא המנהל הנדסי/מפקח שלנו בבניית הבית בכרמית, הוא אדם מקצועי שומר על איכות לאורך כל הדרך נותן מענה בכל שעה. בעל ידע רחב בתחום הבנייה וניהול פרויקטים יודע לבצע קורולציה בין כל בעלי המקצוע ברמה גבוהה מאוד.
עומרי
נפגשתי עם ליאור שמיר לגבי בניית הבית של הוריי בעומר, נדהמתי מהרצינות והמקצועיות שלו, תהליך הבנייה איתו נראה פשוט, עושה רושם של מקצוען, אמינות מעל הכל ובנוסף מהנדס בניין וותיק. הגעתי אליו דרך חברים שהמליצו עליו בחום ואני מבין מגוע לכל דייר הור מכין תיק מסודר עם כל השלבים החוזים והספקים. בתחילה הייתי סקפטי לגבי מפקח כי רוב המפקחים באזורנו ללא השכלה רלונטיים. לסיכום מעט יותר יקר מהשאר אבל מקצוען ומבטיח חיסכון בעלות הבנייה.
דור
לכל הבונים והבונות, ליאור שמיר הוא מהנדס בניין ומפקח בניה מנוסה וותיק. דואג לכסף שלכם כאילו הוא שלו. מלווה לאורך כל הדרך מהרגע הראשון ועד סוף התהליך המשמח – עם חיוך גדול והרבה סבלנות. יש לו הרבה קשרים עם בעלי מקצוע, עובדה שמסייעת במציאת אנשי מקצוע אמינים, איכותיים וזולים. ליאור עושה סדר בכל ה’בלאגן’ של הבניה, נותן עצות נכונות ומועילות ובעיקר מאפשר לכם לבנות את הבית בראש שקט. אנחנו מרוצים מאוד וממליצים על שירותיו בחום!
ניצן ואלון
כרמית
בחרתי בליאור כמנהל ומפקח על בניית הבית שלנו לאחר ששמעתי עליו משכן שבונה גם הוא בישוב שלי. מיד בפגישה הראשונה איתו הבנתי שמדובר בבעל מקצוע ובנאדם מיוחד שצריך לחטוף, סגרתי איתו במקום! מאז אני ישן טוב בלילות כי אני יודע שהוא לא יישן טוב אלא אם כן הכל פיקס. הוא מקצוען, מבין את המקצוע ודואג שהכל יהיה סגור וברור לכל בעלי המקצוע בלי להשאיר דבר אחד פתוח או לא ברור כי מניסיונו הוא יודע שבהמשך זה יעלה ביוקר. הוא דואג להכל ההתקשרויות עם נותני השרות (אלומיניום, מטבח, דלתות,קבלני משנה כמובן אינסטלציה, שלד, איטום, חשמל, גמר וכן הלאה עד הפרט האחרון, אפילו בקמין הוא טיפל!) כל אחד חתום על חוזה עם המחיר שסוכם, והוא לא מתפשר על איכות בעל המקצוע, כל אחד נבחר בקפידה! רגע לפני תחילת הבניה התיק מוכן ואנחנו יודעים בדיוק איך מתחילים ואיך מסיימים את הבניה. לסיכום, ליאור חי את התחום הזה ואוהב אותו, זה ניכר בעבודה ובמסירות שלו לפרויקט ולנו כלקוחות – כיף לעבוד איתו! אני סומך עליו בעיניים עצומות, וכמ״פ בקרבי זו אמירה שאני לא משחרר בקלות, במקרה של ליאור זה קל.
ברק ורחל יהודאי
כרמית
אל: כל מאן דבעי הנדון: ליאור שמיר מכתב המלצה סוף סוף ולאחר לבטים רבים החלטנו לבנות את ביתנו בנגב. מאחר ועברנו מספר אירועים של בנייה כושלת, פנינו לליאור על מנת שידאג לכל האירוע מא’ ועד ת’. ברצוני לציין לשבח ולהודות לליאור על העבודה המקצועית שכללה הבאת אנשי מקצוע מעולים וייחודיים לכל ענין, עמידה בלוח זמני העבודה כפי שסוכם מראש, ייעוץ והכוונה לאדריכלים וקונסטרוקטורים, נוכחות רציפה במהלך ימי העבודה מרגע הגעת בעלי המקצוע ועד לסיום יום העבודה תוך הקפדה על עבודה נקייה ואיכותית כמה שניתן. בזכות ניצוחו של ליאור על הקונצרט, תקופה זו הייתה נעימה וקלה ללא תקלות ועוגמת נפש כפי שחווינו בעבר ושבדרך כלל קורה בזמן שיפוצים הבנייה בוצעה ברמה גבוהה מאוד , ודאגתו של ליאור לאיכות העבודה ואנשי המקצוע השונים, הוכיחה את עצמה.
משפחת יוסף
ליאור היקר אנו רוצים להודות לך מקרב לב על עבודתך היסודית בבניית ביתנו בעומר. ניכר כי השקעת את כל מרצך בשיפוץ ביתנו באיכות ללא פשרות ובחירת בעלי מקצוע טובים, אמינים (!) ולא הכי יקרים בשוק. נדיר למצוא מהנדס בעל מקצוע שהוא מקצוען, אמין, ישר, זמין, קשוב שעומד בזמנים ומספק את השירות הטוב ביותר תודה
יפעת ודניאל דמרי
הגענו לליאור לצורך בניית ביתנו הראשון.. הגענו אליו דרך המלצות שקראנו באינטרנט ובחרנו בו משום שנראה לנו מקצועי ביותר ובעל ידע ועניין רב בתחום. הבחירה התבררה כנכונה. ליאור עזר לנו מאוד כבר בשלב התכנון, לפני תחילת הבניה. הוא הפגין ידע רחב ותשומת לב לפרטים שלא היינו מודעים אליהם ואף אחד גם לא טרח להסביר לנו עליהם. בזכותו תיקנו פרטים והוספנו חוסרים בתוכניות העבודה, וחסכנו כך לא מעט בעיות וכסף ועיכובים בהמשך ליאור טיפל גם בכל מה שקשור למכרזים מול הקבלנים השונים ובעלי המקצוע, ולתיאום ביניהם בשטח, ולא חסך מאמץ להגיע לאתר הבניה ולהיות מעורב ומעודכן בכל הוא הראה מקצועיות וחריצות והיה זמין בכל שעה ולכל שאלה נהנינו מהבנייה ולא מעט בזכותו מומלץ בחום
סיוון ואופיר אביטן
חלומו של כל זוג לבנות את ביתו. אולם, לא אחת אנו שומעים כי חלום זה הופך לסיוט, בגלל התהליך. סיפורים על איך אנשי המקצוע, אינם עושים עבודתם, מזלזלים, עושקים ומתעללים בלקוח, סיפורים על פגמים במוצר הסופי וכו’. בקיצור, תהליך, גורמת ללקוח לסבל ועוגמת נפש רבה…ולאחרים לא לרצות להיכנס לזה.. הקדמה זו באה כדי לומר לכל מי שהולך להיכנס לזה, כי אנו היינו אותו זוג שלא רצה להיכנס לזה… וכמעט לא נכנס לזה.. לשמחתנו הרצון לבנות את ביתנו היה חזק מכל ובחירתנו בך הייתה נכונה מכל ליאור, יכולתך כאיש מקצוע לרכז את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבורנו, לפקח על התהליך מתחילתו ועד סופו בצורה מקצועית, רגועה וללא תקלות תוך הענקת רוגע ושקט מוחלט לנו הלקוחות, הפכה תהליך, שצפינו כי יהיה מתיש, לחוויה חיובית ומסתבר גם כנכונה כלכלית (חסכת לנו המון כסף) שבסופה הגשמנו את חלומנו
סמדר ומיכאל פוסטלניק
תהליך שהיה יכול להיות מסובך, מורכב ומתיש, הפך לפשוט, רגוע, משמח ומלהיב! ליאור, יוסף ועידן מלווים אותנו מתחילת הבנייה (שכעת בעיצומה) ומספקים לנו רוגע, שלווה וביטחון, שלרוב כל כך חסרים בבניית בית – פרוייקט חיים חד פעמי. אנחנו מרגישים בכל שלב שאנו בידיים טובות, אכפתיות ומקצועיות ביותר, מקבלים מענה לכל שאלה ורואים את הבנייה מתקדמת באופן זריז ואיכותי בזכות הניהול והפיקוח של הצוות הנהדר הזה. תודה לכם על תקופה של ציפייה מרגשת מלווה בשלווה ונחת. מצפים בקוצר רוח לכניסה לבית!
ליאור וגיא קרופרו
להבים
דילוג לתוכן